Tüketicilerine kusursuz, modern çizgi, zevke dayalı ürünler üretmek için çalışmalarını devamlı sürdürmektedir. Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve bu konuda devamlı gerekli çalışmalar düzenlemektedir.

Hedeflerimiz:
Globalleşen dünya pazarlarında bugün gelmiş olduğumuz noktayı daha da yükseklere çıkararak doğaya ve insana saygı ilkesiyle Türkiye ve Dünya piyasasında saygın bir yer edinmek ve güçlenerek büyümektir. 
Firmamız kaliteden ödül vermeden , müşteriyi tatmin etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla maksimum kalitede hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Müşterilerine doğru ürünü zamanında optimum koşullarda sunma ilkesini benimseyen firmamız, yöntemlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla uygulamayı esas almaktadır.

Firma politikamız: 
Çalışanlarımızla bütünleşerek üretim ve hizmetin kalitesinde müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla farklı çizgide mobilya gruplarını, kalite yönetim sistemimizin öngördüğü şartlarda, kalitemizin etkinliğini sürekli iyileştirerek insanliğin hizmetine sunmaktır.

 

 

 

   
Copyright © 2012 AYDASU MOBİLYA. Tüm Hakları Saklıdır. Powered By: azraweb